Wykorzystaj system Easycubes do budowy stoiska targowego. Potrzebujesz podłogę? Wybierz samą podstawę wraz z panelami górnymi, które możesz dowolnie zadrukować, a dla bezpieczeństwa, nanieść na nie laminat podłogowy z atestem antypoślizgowym. Chciałbyś wyeksponować produkt? Nic prostszego, zbuduj dowolną konstrukcję z kostek Easycubes, stabilną i wytrzymującą duże obciążenia, nawet do 500 kg. Dodatkowo zastosuj transparentne kostki, które pozwolą lepiej pokazać promowany produkt.

Potrzebujesz lady, ekspozytora, stolików, siedzenia na stoisku, podestu? Wszystko to zbudujesz z elementów systemu Easycubes! Modułowa budowa i prosty sposób łączenia pozwalają szybko stworzyć konstrukcję, którą samemu w każdej chwili dowolnie możesz przebudować. Wszystkie elementy systemu dostępne są w 2 kolorach, białym i czarnym, dodatkowo panele można zadrukować, a boki kostek okleić folią.

Od teraz nie musisz już zamawiać jednorazowych elementów stoisk i nie potrzebujesz też ekipy montażowej. Elementy systemu Easycubes możesz wielokrotnie wykorzystywać, za każdym razem tworząc nową aranżację stoiska.

Poznaj system!