Poznaj system

Poznaj innowacyjny system wystawienniczy Easycubes, dzięki któremu możesz dowolnie kreować własną przestrzeń handlową. 3 proste elementy dają wiele możliwości ułożenia stoiska, ekspozycji czy wystaw. Samemu w szybki i łatwy sposób możesz także stworzony układ dowolnie modyfikować. Sprawdź sam, jakie to proste!

Panele

Panele Easycubes to część zamykająca całość ekspozycji, mogą być położone bezpośrednio na podłodze, jak i na kostkach. Dostępne w kolorze białym lub czarnym. Możesz je także dowolnie zadrukować, korzystając z gotowych wzorów lub tworząc własną grafikę.

wymiary: 40x40x1 cm

Kostka

Kostka Easycubes to podstawa konstrukcji pionowych systemu. Dostępna jest w kolorze białym lub czarnym. Kostki możesz dowolnie układać, budując poszczególne elementy ekspozycji. Dodatkowo, możesz okleić boki kostki, tak aby kolorystycznie pasowały do całości aranżacji.

wymiary: 40x40x20 cm

maksymalne obciążenie: 500 kg

Podłoga

Podłoga Easycubes to panele łączone ze sobą za pomocą specjalnych klipsów. Tworzą płaską i stabilną powierzchnię, która jest podstawą całego stoiska. Na niej w dowolny sposób układane są pozostałe elementy systemu: kostki i panele.

wymiary: 40x40x5 cm

maksymalne obciążenie: 2400 kg

Dodatkowe produkty

Dodatkowe produkty Transparentne kostki Easy Cubes pozwalają lepiej wyeksponować promowany produkt. Dostępne w 2 wymiarach i 2 wariantach położenia: kostki montowane wewnątrz konstrukcji i kostki zamykające ekspozycję. wymiary: 40x40x20 cm lub 40x40x40 cm