Poznaj nowy wymiar reklamy

Zobacz, jak system Easycubes sprawdza się w przestrzeni handlowej. 3 proste elementy tworzą podstawy witrynowych wystaw lub wysp sklepowych. Modułowa budowa pozwala szybko stworzyć konstrukcję, która wielkością idealnie pasuje pod promowany produkt, zaczynając od tych najmniejszych, jak biżuteria czy obuwie, a kończąc na naprawdę dużych gabarytach, jak rowery, motory czy nawet samochody.

Standardowe wymiary i mobilność elementów systemu dają możliwość szybszego planowania, jak ma wyglądać ekspozycja, w którym miejscu ma się znajdować, a w razie potrzeby, przeniesienia lub zmiany jej wyglądu. Elementy systemu są lekkie, a zarazem odporne na duże obciążenia, dostępne w dwóch podstawowych kolorach: białym lub czarnym. Dodatkowo promowane produkty można wyeksponować za pomocą transparentnych kostek, zarówno znajdujących się wewnątrz konstrukcji, jak i zamykających całość ekspozycji od góry.

Dzięki możliwości naprawdę szybkiej przebudowy, system jest idealnym rozwiązaniem dla sieci sklepów i galerii handlowych, w których ekspozycja wystawowa zmienia się okresowo – raz ułożoną konstrukcję można dowolnie przebudować, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nowa kolekcja, czy szybka akcja wyprzedażowa? Z systemem Easycubes zmiana ekspozycji nigdy jeszcze nie była tak prosta!

Poznaj system!